• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Emiroğulları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

MUDANYA SATILIK KONUT

Mudanya Bursa ilimize bağlı şirin bir tatil beldesi olarak anılan bir ilçedir. Marmara Denizi’ne kıyısı bulunmakta olup tarihi yerleşim açısından da yedinci asra uzanan bir geçmişi bulunmaktadır. Zeytinciliğin önemli bir gelir kaynağı olan ilçede çok sayıda zeytinlik, bağlar ve tarımsal faaliyet bölgeleri yer almaktadır. Ayrıca tarihsel açıdan zengin eserler barındırmaktadır. Dinlenme amaçlı olduğu gibi sakin ve güzel bir yaşam için de tercih edilecek bir ilçemizdir. Gelişimini hızla sürdürmekte olduğundan gayrimenkul yatırımında da oldukça cazip fırsatlar doğurmaktadır. İstatistiksel olarak da yatırım getirisi iyi olan bir yerleşim bölgesi özelliğine sahiptir. Dolayısıyla Mudanya satılık konut açısından bir yatırım merkezi olarak değerlendirilmelidir. 

 

Mudanya aynı zamanda Bursa’nın bir ilçesi olarak hem İstanbul hem de İzmir’e doğru genişleyen bir yerleşim hinterlandı ile dikkat çekmektedir. İDO’ya ait Yenikapı-Mudanya feribot seferleri de İstanbul’a ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Bu da büyük ulaşım merkezlerine olan uzaklık açısından önemli bir avantajdır. Mudanya satılık konut için gayet çekici yerleşim bölgeleri bulunmaktadır. Ayrıca Bursa’nın otomotiv başta olmak üzere bir sanayi kenti olması da, Mudanya’nın endüstri sektörü açısından gelişimine katkı sağlamaktadır. 

 

Bursa hızlı bir göç akışına sahne olurken, bundan Mudanya’da etkilenmektedir. Mudanya satılık konut açısından önemli projelere de ev sahipliği yapmaktadır. Bitmiş olan ya da halen inşaatı süren büyük emlak projelerini gerçekleşmektedir. Bu nedenle gayrimenkul sektörünün özellikle turistik yerler açısından gözde ilçesidir